FPV College
Tai kryptinga mokymų sistema padėsianti naujokams nuosekliai įgyti reikiamas žinias kaip surinkti bei valdyti FPV droną.
Nemokama 20 minučių konsultacija tau!
Bendradarbiaujant su Vilniaus universiteto matematikos ir informatikos fakultetu sukūrėme FPV College siekdami plėsti FPV dronų entuziastų bendruomenę Lietuvoje, padedant jai augti teisinga linkme. Garantuojame, jog mūsų komandos specialistai pasidalins visomis reikiamomis žiniomis, kad jūs taptumėte tikru FPV pilotu.
DroneFix.lt
FPV College - padangės ne už kalnų!
KAS IR KAIP?
Jūsų lauks 12 arba 15 valandų mokymai, kurių metu įgysite išsamų supratimą apie FPV dronus. Mokymai jums padės ne tik išmokti valdyti droną, bet ir suprasti, kaip jis veikia, kaip jį surinkti bei konfigūruoti.
Mokymų metu apžvelgsime FPV dronų veikimo principus, susipažinsime su jų valdymo pagrindais, atliksime praktiką naudojant FPV simuliatorių, išnagrinėsime dronų surinkimo procesą ir konfigūraciją, galiausiai išmoksime valdyti pačių surinktą FPV droną.
Dalyvių laukia dvylikos arba penkiolikos valandų programa, atitinkamai išskirstyta į 4 arba 5 skirtingus susitikimus gyvai.
Mokymai skirti asmenims nuo 16 metų amžiaus., dalyvius 14-15 metų (imtinai) turi lydėti suaugęs asmuo.
Programa:
- Pirmas susitikimas – susitikimo metu dalyviai susipažins su FPV dronų teorijos pagrindais. Sužinos kaip veikia tokie dronai bei iš ko jie susideda, dalyviams bus pristatytos FPV dronų galimybės ir skirtingi jų tipai. Taip pat dalyviai pradės gilintis į FPV dronų valdymo ypatumus.
- Antras susitikimas – dalyviai tobulins savo pilotavimo įgūdžius virtualiame FPV simuliatoriuje bei sužinos kaip veikia skirtingi skrydžio režimai. Susitikimo metu paliesime litavimo temą, išsiaiškinsime teorija – kas ir kaip.
- Trečias susitikimas – pagrindinis dėmesys bus skirtas drono konstrukcijai. Iš pradžių dalyviai mokysis lituoti, vėliau įgytas žinias pritaikys rinkdami savo pirmuosius dronus. Susitikimo metu atskleisime FPV dronų detalių subtilybes bei supažindinsime dalyvius su skirtingomis dronų sistemomis bei jų veikimo principais.
- Ketvirtas susitikimas – pagrindinis susitikimo tikslas bus į orą pakelti pačių surinktą droną. Pradėsime nuo konfigūracijos, ją atlikę – eisime skraidyti. Taip pat dalyvių lauks apibendrinimas su patarimais bei nuorodomis kas laukia toliau.
- Penktas susitikimas – šis susitikimas bus skirtas tik dalyviams pasirinkusiems individualius dronų komplektus, kadangi šių dronų konstrukcijai ir konfigūracijai turėsime skirti daugiau laiko.
Kiekvienam dalyviui mokymų metu bus suteiktas pasirinktas drono komplektas. Dalyvių tikslas mokymų metu yra namo išsinešti surinktą drono komplektą, bei žinias kaip su juo elgtis. Dalyviai galės rinktis iš 2 galimų komplektų:
„whoop” drono komplektas su FPV vaizdo sistema:
„Whoop” dronai – daug lengvesni ir mažesni už standartinius 5 colių propelerius turinčius dronus, siūlo tas pačias valdymo galimybes (skrenda „acro” rėžimu), todėl puikiai tinka išmokti valdyti didelius FPV dronus. Jie turiu lygiai tokias pačias dalis kaip ir standartinio dydžio FPV dronai, tik jos yra mažesnės. Jų nedidelis dydis idealiai tinka mokytis skraidyti saugiai, ypač patalpose, taip pat tokie dronai yra labai atsparūs smūgiams. Iš pirmo žvilgsnio šie droniukai gali pasirodyti žaisliniai, bet jų žaislais laikyti nereikėtų. Jie susideda iš rimtų komponentų, yra valdomi rimtu radijo ryšiu ir turi 5.8ghz vaizdo sistemą, taip pat yra konfiguruojami rimtomis programomis, kurios palaiko pažangias funkcijas. Apibendrinant, „whoop” tipo dronas yra mažesnė didelio FPV drono versija, kuri leidžia už prieinamą kainą susipažinti su šiuo moderniu hobiu.
Su mūsų siūlomu „whoop” komplektu galėsite skraidyti namuose ir kieme. Skrydžiu su vienu akumuliatoriumi galėsi mėgautis 4-5 minutes, o komplektą sudarys net 4 akumuliatoriai. Droną galėsite valdyti su FPV akiniais, tiesiogiai iš drone esančios kameros, taip pasijausdami tarsi sėdėtumėte drono viduje kaip tikras pilotas.
Komplektą sudaro:
- Rėmas – BETAFPV Meteor65 Pro
- Varikliai – BETAFPV 0802SE
- Skrydžio valdiklis – BETAFPV F4 1S 5A AIO
- Propeleriai – BETAFPV 1208 3-blade
- Akumuliatoriai – BETAFPV 4x 300mAh 1S 30C
- Įkroviklis – BETAFPV 6 Ports 1S Battery Charger
- Valdymo pultas – BETAFPV LiteRadio 2 SE
„whoop” drono vaizdo sistemą sudaro:
- FPV akiniai – BETAFPV VR02
- Kamera – BETAFPV C03
- Kameros laikiklis – BETAFPV Micro canopy 2022
- Vaizdo siųstuvas – BETAFPV M03
5 – 7 colių individualus drono komplektas:
Coliais yra matuojamas propelerių skersmuo. 5 coliai – standartinis FPV drono propelerių dydis. Šio dydžio dronai yra skirstomi į dvi pagrindines grupes: lenktyninius (angl. race) ir laisvo stiliaus (angl. freestyle) FPV dronu. Prieš pasirinkdami vieną iš kategorijų, pirmiausia turėsite nuspręsti, ar jus domina dronų lenktynės, ar įvairių triukų su dronu darymas bei filmavimas. Šie didesni dronai yra galingesni ir greitesni. Tačiau svarbu paminėti, kad didelė galia ir greitis neatsiejamas nuo didesnės rizikos, šie dronai yra valdomi sudėtingiau.
Pasirinkę šį komplektą turėsite atsakyti į paprastą klausimyną, kuris padės išsiaiškinti jūsų poreikius, tam, kad mes galėtume pateikti jums labiausiai tinkamo individualaus drono komplekto pasiūlymą.
Šį komplektą rekomenduojame rinktis asmenims jau turintiems elementarų suvokimą apie FPV dronus. Naujokams rekomenduojame pradėti nuo „whoop” komplekto.
Iškilus papildomiems klausimas kreiptis fpvcollege@dronefix.lt arba telefonu +37068678997
KUR?
Vilniaus Universiteto Matematikos ir Informatikos fakultete. Adresas: MIF fakulteto pastatas, Didlaukio g. 47, Vilnius, 08303 Vilniaus m. sav.
KADA?
Artimiausia grupė: Rugsėjo 7, 15:00 – 19:30, 9, 11 ir 13 dienomis, 18:00 – 20:30, bei papildomas susitikimas, skirtas tik individualių dronų užbaigimui – Rugpjūčio 14, 15:00 – 18:00 (šiam susitikimui galėsime sutarti ir kitą datą pagal galimybes).
Sekanti grupė: Rugsėjo gale, datos tikslinamos.
KIEK?
650 € – „whoop” drono komplektas su FPV vaizdo sistema.
Nuo 1000 € – 5-7 colių individualus FPV drono komplektas.
Informaciją apie apmokėjimą gausite užpildę registracijos formą.